.

МИНИ куклена куќа Evian Volvic минерална вода минијатурни мебел додатоци реална

МИНИ куклена куќа Evian Volvic минерална вода минијатурни мебел додатоци реална

DEN 331.20

Износ
Това е достапна

Материјал : Пластика, Димензии : Висина од околу 3cm висок околу 0.8 cm Предмети : Оваа цена е само за 4 шишиња минерална вода
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SKT271
Форма:
1/12
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Предупредување:
Не дозволувајте да се носат деца се игра сам
Бренд Име:
SWEF
Димензии:
H 3CM
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Тип:
Додатоци
Пластични Тип:
ABS