.

Круг модерна Нордиските минималистички корејски балкон aisle трпезарија Железо таванот светилка. AC110-240V.

Круг модерна Нордиските минималистички корејски балкон aisle трпезарија Железо таванот светилка. AC110-240V.

1248.00
DEN 1073.00 -14 %

Износ
Това е достапна


Круг модерна Нордиските минималистички корејски балкон aisle трпезарија Железо таванот светилка. AC110-240 V.
големина : Кол 30cm*H 20cm
Материјал : железо + стакло Вклучува 12 W LED сијалица

Повеќе информации

Абажур Боја:
Бела, Зелена
Wattage:
12W
Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Современа
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Примена:
Студија
Гаранција:
две години
Бренд Име:
marmenkina
Број На Модел На:
Америка Принцеза-0556
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
1