.

Шарени Блок Магијата Коцка Дете Играчка На Бебето Образовни Одлична Форма Сортирање Симпатична Подарок

Шарени Блок Магијата Коцка Дете Играчка На Бебето Образовни Одлична Форма Сортирање Симпатична Подарок

187.20
DEN 172.00 -8 %

Износ
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Како на сликата покажува Големина : 11.5cmx11.5cmx11.5cm/4.53"x4.53"x4.53" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Изградба играчки . '

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
D9570
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови
Тип:
Блокови
Стил:
Магијата Коцка Блок
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
48cm x 35cm x 25cm (18.90in x 13.78in x 9.84in)