.

Новите 7 инчен за Asus ME70CX/K01A ME70CX екран на допир панел digitizer стакло замена Бесплатен превозот

Новите 7 инчен за Asus ME70CX/K01A ME70CX екран на допир панел digitizer стакло замена Бесплатен превозот

DEN 379.20

Износ
Това е достапна


Новите 7" инчен за Asus ME70 CX/K01 A екран на допир панел digitizer стакло замена Бесплатен превозот

Повеќе информации

боја:
Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за Asus ME70CX/K01A