.

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Екструдер Фидер Возачот Опрема 40T Понесе 8мм За Makerbot MK7 MK8 за 3D Печатачите Делови Додатоци Нови C26

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Екструдер Фидер Возачот Опрема 40T Понесе 8мм За Makerbot MK7 MK8 за 3D

49.92
DEN 48.00 -4 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. MK7 MK8 екструдер возачот фидер опрема. Изработени од нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи. 40 заби 3 D печатач додатоци. Ве молиме бидете сигурни дека она што е тип на вашиот избор, проверете ги повторно кога ќе се плати(40 заби; 5mm понесе) Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тон Надворешниот дијаметар : 12mm Внатрешна дупка : 8мм (Создаден) бројот на заби : 40 заби Примена : за 3 D Печатач делови Количина : 1 Сет(2 парчиња) (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 2 X Екструдер Возачот Фидер Опрема (Не мало пакет)

Повеќе информации

Бренд Име:
TCAM
Тип На Објект:
Возачот
Број На Модел На:
Нерѓосувачки Челик Екструдер Фидер Возачот Опрема 40T Понесе 8мм