.

10pcs 6inch Наредени писмо Училиште Девојки Коса, Лак Со Коса Клип шноли Polka Точка Слоевит Лента Hairbow Коса Додатоци

10pcs 6inch Наредени писмо Училиште Девојки Коса, Лак Со Коса Клип шноли Polka Точка Слоевит Лента Hairbow

DEN 1387.20

Износ
Това е достапна

10pcs 6inch Наредени писмо Училиште Девојки Коса, Лак Со Коса Клип шноли Polka Точка Слоевит Лента Hairbow Коса Додатоци
Нашата е Фабрика секој парчиња лакови се направи со вашата нарачка, така што сите се нови(ние не ги имаат во парк)
Ако нарачате повеќе контакт со нашите whatsapp +8615860759279

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
sacarla-00045
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм