.

Оригиналниот Advken Dominator Subohm Резервоарот за 4,5 ml Голем Капацитет на Резервоар w/ 24mm Дијаметар Слајд Врвот Пополнување Dominator Atomizer Vape Резервоарот

Оригиналниот Advken Dominator Subohm Резервоарот за 4,5 ml Голем Капацитет на Резервоар w/ 24mm Дијаметар Слајд

1847.52
DEN 1293.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Advken Dominator Subohm Резервоарот за 4,5 ml
Производ Вовед
На Advken Dominator е ново-дизајниран subohm резервоарот со 0.16 ohm моќен серпентина главата која е најдобар се користи во 60 W да 80 W за оптимално вкус и пареа. Тоа доаѓа со 24mm дијаметар, а 4,5 ml големи e-сок капацитет со пригоден слајд врвот пополнување дизајн. Таа, исто така поддржува БАНКАТА палубата за DIY градење (палубата не се вклучени). Заедно со прилагодливи дното струење контрола и 510 капе совет, на Dominator резервоарот ќе ви донесе лесен, но неверојатно vaping искуство. 3 бои.
Големина : 24mm x 48mm(со капе совет) Серпентина Отпор : 0.16 ohm серпентина главата(Најдобри 60-80 W) Капе Совет : 510 капе совет Тема : 510 нишка на Резервоар за Боја : Црна, Виножито, СКОПЈЕ
Карактеристики 24mm Нерѓосувачки Челик Изградба на Резервоар за 4,5 ml Големи E-сок Капацитет Погодно Слајд Врвот Пополнување Дизајн Прилагодливи Дното Струење Контрола Компатибилен со БАНКАТА Палуба(не се вклучени) и Серпентина Глава
Тоа доаѓа со 1x Dominator Резервоарот 1x Замена 0.16 ohm Серпентина Главата 1x Замена Стаклена Цевка(4.5 ml) 1x Додатоци Торба
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел Совети 510 тема. Компатибилен со повеќето 510 тема батерии/MODs.

Повеќе информации

Бренд Име:
ADVKEN
Број На Модел На:
Advken Dominator Резервоарот
Компатибилен Модел:
510 нишка
Калеми Тип:
Заменливи
Материјал:
Метал
Големина:
24 x 48mm(with drip tip)
Серпентина отпор:
0.16 ohm серпентина главата(Најдобри 60-80W)
капе совет:
510 капе совет
Тема:
510 нишка
боја:
Црна, Виножито, СКОПЈЕ