.

Костим За Капење Покрие До 2018 Жени Секси Плажа Капак-Ups-От Kaftan Chiffon Sarong Долг Фустан Солидна Плажа Јакна Костим За Прикривање

Костим За Капење Покрие До 2018 Жени Секси Плажа Капак-Ups-От Kaftan Chiffon Sarong Долг Фустан Солидна Плажа

406.08
DEN 357.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Костим За Капење Покрие До 2018 Жени Секси Плажа Капак-Ups-От Kaftan Chiffon Sarong Долг Фустан Солидна Плажа Јакна Костим За Прикривање
Драг пријател,
Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашата поддршка.
Сега јас да се отвори нова продавница да го продаде деца, бебе облека.
Само отвори неколку дена, цената е многу ниска, но квалитетот е најдобар.
Ако сте заинтересирани, можете да купите нешто што ви се допаѓа.
Ви благодарам многу!
Ова е продавница линк :
https : //www.aliexpress.com/store/3101073?spm=5261.seller_index.0.0.4c8af9a36 IJBu W
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата Шоу
Ново во Мода,Жените мода се Облекуваат Материјал : Полиестер Големина : Една Големина(Биста : 108cm,Должина : 155cm) Одговара на велика БРИТАНИЈА 6-12
Пакет се вклучени : 1x Мода се Облекуваат Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Повеќе информации

Големина:
One Size
Бренд Име:
GLANE
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина