.

Оригиналните Природни Скапоцен Камен Фокс 925 Фунта Сребро Обетки За Жените,Lapis Lazuli Рачно Изработени Сребрени Обетки За Жените Подарок

Оригиналните Природни Скапоцен Камен Фокс 925 Фунта Сребро Обетки За Жените,Lapis Lazuli Рачно Изработени Сребрени

2160.00
DEN 1123.00 -48 %

Износ
Това е достапна


【 Бенд 】L&P
【 Item Type】Сребро Обетки
【Метал Тип】925 Sterling Silver
【Камен Тип】Природни Ахат

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
GIC Број
Обликотшема:
Животните
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
jinluwang
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Главниот Камен:
калцедон
Бренд Име:
L&P
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Метал Тип:
925 Sterling silver
Тежина:
2.2g
Камен големина:
1.1*1.1 cm
Боја:
црвена/зелена/црна/бела
камен тип:
Црвено Корунд/Jade/Lapis Lazuli/Опал
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок