.

Јапонски Аниме ЕДЕН УДАР ЧОВЕК Уметност Свила Постер Печатење Дневна Соба Дома Декор Слики 12x19 15x24 19x30 22x35 Инчи Бесплатен Превозот

Јапонски Аниме ЕДЕН УДАР ЧОВЕК Уметност Свила Постер Печатење Дневна Соба Дома Декор Слики 12x19 15x24 19x30

287.52
DEN 253.00 -12 %

Износ
Това е достапна


1. Постер материјал ние се користи високо квалитетни свила крпа, со фина текстура и мазна површина. Тоа е многу тенка, не е водоотпорен (малку вода не може да го допре, ако се мијат рацете ве молиме почекајте целосно да се исуши) , но тоа може да се зачува за долго време.
2. Постери во тешко пластична цевка, ние ќе почне да се исполни вашата цел во Наредниот работен ден, тоа може да потрае до 2-3 дена да се испратена(Еден работен ден не вклучува Кинески државни празници, сабота или недела).
3. Да се осигура дека вие го добивате нашиот стоки без проблеми, ве молиме внесете точна адреса за испорака и името на примачот , откако стоки испорака не ќе биде во можност да ја промените адресата.
4. Сите мои предмети се од врвен квалитет. но печатени постер изгледа различно од слики на компјутерски екран,Како боја на екранот на секој уред може да бидат различни,боите на вистинските производи, може да се погледне малку различен од сликата ќе видите,ова е апсолутно нормално,ако не може да го прифати ова,ве молам не ставајте цел.
Внимание !!! Ова е бескраен печати, па не може да се качи и ќе треба да биде залепена на ѕидот, Ако треба да се инсталираат, можете да контактирате со нас и ние ќе остане надвор од вашата граница.
Сите предмети се со бесплатен превозот во Светот.Ние ќе брод објектот во 1 до 2 работни дена, со следење на NO.
Тука е испорака проценка на времето за вашиот референца :
Ние прифаќаме прилагодено постери.Можете да испраќате слики на сакате, како на цртан филм, филм, спорт, или вашето бебе, семејство, пријатели на чекање за вас да сакате никакви слики, ќе треба да ни кажете вашата потреба, ние ќе ги провери фотографии за вас.Ако квалитетот на сликата е лоша, исто така можете да ни кажете на тема сакате, ние ќе ја побарате или да му даде некои фотографии за вас.
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-МАИЛ Порака Систем ако имате било какви прашања.
2. Ако не сте задоволни со вашиот купување, размена или целосна наплата е прифатливо.
3. Ве молиме не ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате за вашиот проблем. Ние ќе направиме се најдобро да го решите вашиот проблем.
Ви благодариме и среќен шопинг!
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе производи.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
12x19, 15x24, 19x30, 22X35
Бренд Име:
FOOCAME
Материјал:
Свила
Предмети:
Анимација
Тип:
Постер
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Стил:
Класични
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
A-015-22x35
Calligraphy и сликарство тип:
Постер
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Големина:
12x19 15x24 19x30 22x35 Inches
Декорација :
Ѕидот Оркестарот Дома Декор Куќа Спалната Соба Цртање Соба Подарок ...