.

200 Парче 5 Бои Завртки Очите Bails Врвот Drilled Куки Clasps Око Иглички Наоди DIY Додатоци Накит Одлуки 8-10мм

200 Парче 5 Бои Завртки Очите Bails Врвот Drilled Куки Clasps Око Иглички Наоди DIY Додатоци Накит Одлуки 8-10мм

109.92
DEN 77.00 -30 %

Износ
Това е достапна


200 Парче 5 Бои Завртки Очите Bails Врвот Drilled Куки Clasps Око Иглички Наоди DIY Додатоци Накит Одлуки 8-10мм
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 8x4mm 10x4mm Дебелина : 1mm Дупка Големина : 2mm Материјал : Цинк метални легури Боја : Боја Вашиот Изберете Количина : ќе добиете 200 Парче од оваа точка во листата цена
Превозот Предавање на Кина Пост : 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Повеќе информации

Големина:
8x4mm, 10x4mm
Бренд Име:
ОРЕОЛ ШАРМАНТНА
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Тежина:
25g
Број На Модел На:
W08655-W08664
Тип На Објект:
накит наоди