.

Гроздобер Стил Вистински 925 Sterling Silver Срцето Стрелка Прстени За Жените Бренд парична Казна Накит Женски Прст Прстен (Lam Центар Fong RI102917)

Гроздобер Стил Вистински 925 Sterling Silver Срцето Стрелка Прстени За Жените Бренд парична Казна Накит Женски

431.52
DEN 237.00 -45 %

Износ
Това е достапна


Стил : Гроздобер Материјал : 925 Sterling Silver Големина : 10мм Тежина : 2.06 g
СОВЕТИ : 1.Цел 5 - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 - - - - - - - Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Повеќе информации

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Бренд Име:
Лам Центар Fong
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Поставување Тип:
Никој
CertificateType:
CNAS
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
RI102917
Главниот Камен:
Никој
Повод:
За Статистика, Роденден, Забава, Свадба, Референци,Патува, Банкет
Подарок за:
Мајка / Жена / Пријатели / Роденден / Девојка
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни