.

Авто-греење Магнетна Терапија Појас Lumbar Disc Вирус Herniation Топло Болка во Грбот Здравје Половината Одржување Заеднички за Нега на Тело

Авто-греење Магнетна Терапија Појас Lumbar Disc Вирус Herniation Топло Болка во Грбот Здравје Половината Одржување

DEN 859.20

Износ
Това е достапна


започнете
крајот modname=ckeditor
Материјал : полиестер, магнетни
Карактеристики : Магнетизам грижа, поддршка декомпресија, термички moxibustion, корекција на држење на телото,30 магнети
една нарачка за еден компјутери
modname=images&cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center

Повеќе информации

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
HOGNSIGN
Материјал:
Памук, ABS
Број На Модел На:
Авто-греење
Електрични масажа:
Заштита на појас
магнетна терапија:
Половината диск
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА:
Здравствена Нега