.

30A 30amp EPEVER Бесплатен превозот контролер за 12v 24v соларен панел систем употреба регулаторот VS3024BN EPSolar

30A 30amp EPEVER Бесплатен превозот контролер за 12v 24v соларен панел систем употреба регулаторот VS3024BN

4202.40
DEN 3698.00 -12 %

Износ
Това е достапна

Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Затоа, вашиот
2.

Повеќе информации

Примена:
Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Максимална Струја:
30A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EPever
Број На Модел На:
VS3024BN