.

EICHOS Долго Мажите Грб Зима Mens Волна Ровот Палто Мода Бизнис и Неформални Мажите Грашок Грб Тенок Одговара Долго Overcoat NZY1851

EICHOS Долго Мажите Грб Зима Mens Волна Ровот Палто Мода Бизнис и Неформални Мажите Грашок Грб Тенок Одговара

5635.20
DEN 3437.00 -39 %

Износ
Това е достапна


*ИМАЈТЕ на ум : 1. Ова е АЗИЈА големина,обично е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина, ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина од вообичаеното. 2. Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење.

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Паметни Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
NZY1851
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Волна
Бренд Име:
EICHOS
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Волнени
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Стил:
Повик & Бизнис
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна.Полиестер
Обвивка Материјал:
Полиестер
Година:
2017
Сезоната:
На есен.Зима
Големина:
M.L.XL.XXL.3XL
боја:
Blackl.Сива
Пол:
Мажи
објектот стил:
Тенок