.

Исус И Неговите 12 Ученици Ѕид Слики За Дневна Соба Формулиран Христијански Религии Ѕидни Постери И Отпечатоци За Кревет Соба

Исус И Неговите 12 Ученици Ѕид Слики За Дневна Соба Формулиран Христијански Религии Ѕидни Постери И Отпечатоци

326.40
DEN 235.00 -28 %

Износ
Това е достапна

на пример, сликање големина 60x90cm, вкупниот платно големина ќе се примени е : (5+60+5) x (5+90+5) = 70x100cm Потсетам на нашите клиенти за нешто : 1.И мирисот не е на штета на човечкото тело , леснотија на користење. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
Ние Сме Производител на платно печатење и Маслото во Yiwu Град ,Провинција Жеџијанг ,Кина .
Ве молиме да ја напуштат Повратни информации со 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, Вашиот позитивен фидбек е многу корисно за другите купувачи и нас .
Продавница Шоу
Исус И Неговите 12 Ученици Ѕид Слики За Дневна Соба Формулиран Христијански Религии Ѕидни Постери И Отпечатоци За Кревет Соба
Материјали
Водоотпорен Полиестер Платно и Боја на Мастило
Обработка На Време
2 до 3 дена откако ќе се потврди на плаќање
Рамка
Без Рамка, платно само, Ако треба врамени, ве молиме контактирајте со нас
Се прилагодите
Ние прифаќаме прилагодено големини, бои и дизајни.Овој одличен квалитет отпечатоци платно е без рамка за да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично фото рамка големина и може да се подготвени рамка лесно. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. Нашата Фабрика зафаќа површина од 3. Благодарение на вас многу .

Машина За Печатење
Можете да Платите Преку Кредитна Картичка или друга Приватна банковна Картичка преку Alipay Директно , Можете, исто така, може да се плати преку Western Union или Paypal или Т/T Банкарски трансфер на Пари, ве Молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања . Откако тоа се испраќаат надвор, тоа не може да се промени било повеќе.
- Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3-5 работни денови откако вашата уплата е потврдена,Ако некои Модели што имаат Акции , Тоа може да брод во рок од еден ден ,Вашите нарачки ќе се испраќаат преку Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, Epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
Ние Ќе Рефундирање на дека ако се врати тој предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Ви благодариме .
-Обично превозот време ќе ги преземе за 7-30 работни денови.
-Online следење на располагање. Нарачки ќе се испрати во 1-2 работни дена, ако во парк, ќе се испрати во 3-5 работни дена ако се надвор од акциите.Оваа формулиран сликарство спакувани на Цевка.
За Сликање Големина На :
Ова Платно Сликарство е формулиран платно само! Ние печати екстра 5cm секоја страна на секој панел за обликување.
Ве молиме бидете сигурни дека сте ја избрале Вистинската Големина и Бои пред да се потврди плаќањето.500 квадратни метри , имаме 8 поставува Дигитално Печатење Машини и 53 уметници . Имаме 8 години на Меѓународниот бизнис, Бидејќи во 2008 година , Ние можеме да брод од страна на Воздух и Море од Сад ,Ако сте во план да купите повеќе , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви ја испратиме нашата најновите каталози и најдобра цена .

Повеќе информации

Големина (Инчен):
30x90cm формулиран, 40x120cm unfraned, 50x150cm формулиран, 20x60cm формулиран
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
FajerminArt
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
406
Пакување:
Валани Цевка
Прилагодена големина и дизајн:
Yes
Материјали:
Водоотпорен платно и боја на мастило
Формулиран:
Без Рамка, само Платно
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Digital Печатени
Кориснички Рамка:
Yes
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња
боја:
Исто како и оригиналниот Дизајн