.

Новите 7 инчен LCD За Asus Google Nexus 7 II 2 Tab 2 LCD Екран Замена Таблет Компјутер Делови Бесплатен превозот

Новите 7 инчен LCD За Asus Google Nexus 7 II 2 Tab 2 LCD Екран Замена Таблет Компјутер Делови Бесплатен превозот

DEN 672.00

Износ
Това е достапна


Новите 7" инчен LCD За Asus Google Nexus 7 II 2 Tab 2 LCD Екран Замена Таблет Компјутер Делови Бесплатен превозот

Повеќе информации

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Asus Google Nexus 7 II 2