.

20pcs 8мм Шарени Полу-скапоцени камења Рака-weaved Прилагодливи Нараквици За Мажи и Жени, Модата Накит за Подарок

20pcs 8мм Шарени Полу-скапоцени камења Рака-weaved Прилагодливи Нараквици За Мажи и Жени, Модата Накит за Подарок

1285.44
DEN 1196.00 -7 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
Ainicin
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
Adjustable
Стил:
тотем
Материјал:
Ахат
боја:
Црвена зелена сина, жолта кафена