.

10pcs Водоотпорен Автомобилската Конектори Автомобилската Конектори со Терминали и Додатоци DJ7026C-1.5-21 2P

10pcs Водоотпорен Автомобилската Конектори Автомобилската Конектори со Терминали и Додатоци DJ7026C-1.5-21

DEN 785.28

Износ
Това е достапна


UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Се Враќа&Гаранција
1.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Ви благодариме!^_^. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.
Плаќање
1.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.
•Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми
•Поставува вклучуваат Машки&Женски приклучок и терминали Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.
Белешки
1.Ние гарантираме за сета стока што се продава.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DJ7026C-1.5-21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
Женски