.

Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистински peridot Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главн

DEN 4320.00 7200.00

природни peridot гранат pendant S925 сребро Природни Мултибоја скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Цвеќе на жените

DEN 4798.00 5712.00

природни црвени корални гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа Детелина ко

DEN 3185.00 3792.00

Име на производ Вистински слатководни бисер ѓердани pendant накит,вистински свадба бисер ѓердани за женит

DEN 655.00 1007.04

Име на производ You Noble Вистински Природен Бисер Pendant Ѓердан,Сребро 925 Pendant со Бисер Ќерка Роденден Подарок

DEN 407.00 542.40

Природни зелени џаспер brooch S925 сребро Природни скапоцен камен brooch Pendant луксузен опашот на жените две нос

DEN 4435.00 5280.00

природни blue sapphire гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа детелина жените gril

DEN 3548.00 4224.00

Стил : Гроздобер Материјал : 925 Sterling Silver Големина : 10мм Тежина : 2.06 gСОВЕТИ : 1.Цел 5 Слободно Кина Пост Об

DEN 237.00 431.52

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Сребро Обетки【Метал Тип】925 Sterling Silver【Камен Тип】Природни Ахат

DEN 1123.00 2160.00

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Sterling Silver Тајландски Сребро Pendant за Мажи ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не

DEN 539.52

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунт

DEN 1750.00 1750.08

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT

DEN 2481.12

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT

DEN 1002.24

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за

DEN 2178.00 2178.24

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Пр

DEN 1326.24

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT

DEN 2882.88

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Sterling Silver Тајландски Сребро Pendant за Мажи ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не

DEN 998.40

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Sterling Silver Тајландски Сребро Pendant за Мажи ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не

DEN 662.40

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Sterling Silver Тајландски Сребро Pendant за Мажи ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не

DEN 1182.24

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT

DEN 2177.28

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунт

DEN 2491.68

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монист

DEN 709.00 897.12

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за МажиМЕТАЛ : 925 Фунта С

DEN 2263.20

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Фунта Сребрен Прстен за Мажи Тајландски Сребро Ретро Прстен Грозд

DEN 1110.24

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за

DEN 1111.00 1111.20

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунт

DEN 1171.00 1171.20

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

DEN 633.00 801.12

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунт

DEN 2157.00 2157.12

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунт

DEN 1831.68

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT

DEN 1384.32

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Фунта Сребрен Прстен за Мажи Тајландски Сребро Ретро Прстен Грозд

DEN 772.80

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за Мажи и ЖениМЕТАЛ : 925 Ф

DEN 1974.00 1974.24

【Детали 】 28cm да 38cm се за бебето, 45см да 60см се за возрасни.Монистра се неправилни килибар монистра , ве м

DEN 490.00 563.52

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Пр

DEN 1114.08

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за МажиМЕТАЛ : 925 Фунта С

DEN 3905.28

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT

DEN 3774.24

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за Мажи и ЖениМЕТАЛ : 925 Ф

DEN 1353.60

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT

DEN 3690.72

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунт

DEN 909.60