.

BI0002877Спецификација : Бренд новиМодел : DCMT070204 DCMT21.51Материјал : карбидВнесете боја : златнаПремази : Карбид

DEN 200.00 399.36

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛA3 Магацинот за Хартија Машина десктоп магацинот за хартија машина е high end гилот

DEN 7536.00

BI0002807Спецификација : Бренд новиМодул : М1Материјал : ХССРод : прибл 22mmБоја : како на сликата покажуваПрити

DEN 2606.00 4343.52

Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одгово

DEN 19104.00

BI0003614Спецификација : Вртење Алатка НосителотБренд новиМодел : SCLCR1212 H06Материјал : нерѓосувачки челикГол

DEN 483.00 878.88

Таа е направена од страна на Кинеската фабрика .5) Сите НЕпродавачот грешка се враќа за наплата се предме

DEN 369.00 369.12

Враќање : 1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима Решение за да ви помогне да дизајн сечење.3) А

DEN 798.00 798.24

5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.2) Ако треб

DEN 545.00 545.28

Попуст: Нашата продавница ќе добиете 10 проценти исклучите попуст на секоја ставка купен за 100 предмети

DEN 480.00

Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции.2) Ако треба

DEN 383.52

AA23920 L BCH8852 39 Y7364 39 Y7350 39 Y7349 2880 W Powe р Снабдување тестирани добар квалитет ПРАТКАТА 1.Предмети се испраќаат с

DEN 5664.00

300 Серија 1318" Клипот Брзи Промени Алатка Пост Носителот CXA 250300 Комплет за СтругПакет се Вклучени : 1*250300 Ал

DEN 13999.00 14736.00

Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земј

DEN 6264.00 6960.00

Било кој квалитет на проблемот во нормална за време на гаранцискиот период, Ние ви нудиме бесплатна поп

DEN 1778.00 1872.00

ER20 60mm Вретено Глава на Машина Алатка 750 W 1 HP Дупчење Моќ Главата Единица 3000rpm Максимална Брзина Вретено Е

DEN 6247.00 6576.00

BI0002033Спецификација : Бренд новиМодел : SNR0010 K11Материјал : хром vanadiumБоја : како на сликата покажуваБојата н

DEN 302.00 503.04

Ние ќе го избере најдобриот и најсоодветната испорака компанија Обично тоа трае 712 дена да пристигне по

DEN 912.00 960.00

BT30 Вретено Единица Мелничката Моќ Глава 7 : 24 Коси Машина Вретено Единица за ЦПУ Сечење, ДупчењеСпецифик

DEN 5700.00 6000.00

Сите Бронза 2 Флејта Рамен крајот мелници и големина опис : 2 Flute Рамен Endmill(HRC55) Единица : mm големина Сече

DEN 154.56

Карактеристики Погоден За : МДФ, цврсто дрво, МДФ, честички одбор, иверица, дрвена врата рамки, дрвен проз

DEN 426.00 834.72

CNMG120412 вртење вметнете вртење на алатка за Сечење волфрам Карбид алатки (10pcs / кутија)(10pcs / многу)Опис На П

DEN 1277.28

CNMG190608ГМ JT4125 вртење на алатка за Сечење волфрам Карбид алатки вртење insert (10pcs / кутија)(10pcs / многу)Опис На П

DEN 2456.16

CNMG120404 вртење вметнете вртење на алатка за Сечење волфрам Карбид алатки (10pcs / кутија)(10pcs / многу)Опис На П

DEN 1277.28

Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD)има квалитет проблем, ние ќе испрати

DEN 2126.40

Спецификации : Материјал : МеталМодел : 25 R0.8Големина : 16x9x5mmПогоден за : 20 до 30 степени обработка челик дел

DEN 1797.60

На fterпродажбата на услугата : ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката ,ако постојат некои неоче

DEN 824.64

Карактеристики : Прошири обработка алатки, висока обработка,прекудупка,ладно внатре, висок flexural, шок, то

DEN 1687.20

Превозот услови : Обично се испраќаат цел по плаќање слугинката испраќаат на адреса за испорака потврде

DEN 1680.00

Кубен бор нитрид сечење алатки (CBN) за Апликација : Алатка челик, алатка челик, разладени леано железо, ле

DEN 612.96

Кубен бор нитрид сечење алатки (CBN) за Апликација : Алатка челик, алатка челик, разладени леано железо, ле

DEN 612.96

Indexable мелничката алатки R2006 R50224 T high speed челик Материјал cnc фреза Вметнување на карбид инсертиПакет : 1pcs на

DEN 1436.00 1560.96

Солидна Карбид Двојно Flute Sprial Малку / Две flute sprial битовиПримена : меки дрво, тешко дрво, ламинирано дрво (к

DEN 172.80

4 F Волфрам Рамен Карбид Крајот Мелница МашинаКоличина Се Вклучени : Stardard Големина 4 F 45 HRC, вкупно 5pcs1*4*50 1pcs

DEN 1036.32

Солидна Карбид Двојно Flute Sprial Малку / Две flute sprial битовиПримена : меки дрво, тешко дрво, ламинирано дрво (к

DEN 82.56

Солидна Карбид Двојно Flute Sprial Малку / Две flute sprial битовиПримена : меки дрво, тешко дрво, ламинирано дрво (к

DEN 388.80

1pcs ER11 Collet 1 / 8" Заклучување на устата менгеме CNC Чак Мелничката Струг1 BUC ER11 1 / 8 Collet Направени од високо ква

DEN 254.00 282.24

10pcs / set 6mm Волфрам Карбид Ротари Датотека Мелење главата машина Мелење машина CNC Гравирање Алатка Специф

DEN 764.00 848.64

Солидна Карбид Двојно Flute Sprial Малку / Две flute sprial битовиПримена : меки дрво, тешко дрво, ламинирано дрво (к

DEN 91.20

Сите Објекти Во Парк!!!Стојат од страна за испорака!!Целата Продажба се ДОБРЕДОЈДЕНИ

DEN 1680.00

CNC Мотор 1.5 KW Вретено Мотор Вода за Ладење 80mm ER11 220 V 1500 W CNC ВретеноPackling листа1pc 1.5 kw вретено 80*188mm1pc ER11 3.175 mm col

DEN 5376.00