.

Опис : Бода : 250w x240hГолемина : 45x43.2cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embr

DEN 1112.00 2058.72

Опис : Бода : 320w x230hГолемина : 57.6x41.4cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Em

DEN 1293.00 2394.72

Опис : Бода : 350w x243hГолемина : 63x43.7cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

DEN 1371.00 2538.72

Опис : Бода : 300w x275hГолемина : 54x49.5cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embr

DEN 1423.00 2634.72

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

DEN 463.00 758.40

Вазна И се Искачи на Моделот Смета на платно DMC11 14 CT Крстот Бод колекции,Везана Вез За Сетови,DIY Занаети,For

DEN 270.00 510.24

Извезена крпа големина : 11 CT 59x75cm 14 CT 46x59cmИзвезена крпа големина : 11 CT 49x74cm 14 CT 38x58cmИзвезена крпа големина : 1

DEN 503.00 811.20

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT,Афион убавинаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 250 X177 бода

DEN 986.00 1671.36

стаСлика Смета Крстот Бод Колекции 11 CT Печатени DMC Крстот Бод Поставите DIY Крстбод Колекции Везови Везан

DEN 279.00 536.16

Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch комплет со наслов " Petit Fille & Разговор Ако објектите се ошт

DEN 2318.00 2897.28

Крстот бод комплет, треба шиење со себе големина на Слика : 81 X58cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:91 X68cm(

DEN 2255.52

Antiphonal е пеење на птици смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крстбод Комплет Везови Вез

DEN 1108.00 1944.48

167125767435688 Лента Везови Лента везови комплет вклучува : шарени везени платновез игласоодветни Лента

DEN 1204.00 1368.00

Крстот бод комплет, треба вез со себеВе молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било кој

DEN 240.00 479.04

Крстот бод комплет, треба шиење со себе големина на Слика : 63 X44cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:73 X54cm(

DEN 1439.52

80 / парче.90 / парчеВезана DIY 3d Крстот Бод Комплет Peony Маслото Печати Крстбод Везови Поставите Занаети Дом

DEN 1608.00 2870.40

Еден Мрзелив Мачка Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод поставите Животни трговија на големо Вез з

DEN 318.00 623.04

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост нед

DEN 341.00 524.64

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

DEN 846.00 1538.40

Скицата *1 Ве молиме да оставите позитивенповратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата обј

DEN 1587.00 2995.20

167125767435688 Лента Везови Лента везови комплет вклучува : шарени везени платновез игласоодветни Лента

DEN 527.00 1032.00

Bluebells И Глувци колекциизавез Дома Декор Сликарство Кинески Смета Крстот Бод Обрасци за Полнење 11 CT Отпе

DEN 254.00 498.72

167125767435688 Лента Везови Лента везови комплет вклучува : шарени везени платновез игласоодветни Лента

DEN 538.00 1055.04

Опис : Големина на Слика : 43x58cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embroider

DEN 2918.00 3071.52

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT&16 CT &18 CT , Цвет СамовилаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 85

DEN 536.00 908.16

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 1274.00 2159.04

Крстот бод за полнењеГолемина : 70x60cm 3 D само бод цвеќиња забелешка : (ве молиме прочитајте го првиот) 1...

DEN 450.72

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 268.00 479.04

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 368.00 623.04

Ако не примите објект по истекот на 30 дена,Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се р

DEN 508.00 508.32

моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку д

DEN 422.00 422.40

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 311.00 527.04

Крстот бод комплет Големина : 180x70cm (3 D , бод цвет .Црвенокрунисан кран Мост Swan Бродот ) забелешка : (ве моли

DEN 1439.52

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 509.00 863.04

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 302.00 815.52

6081811130100137 ТОПЛА ПРОДАЖБА Радост недела Виножито срцето Samped или Смета Крстот Бод Поставува DIY 11 CT14 CT К

DEN 201.00 364.80

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 481.00 815.04

1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

DEN 538.00 911.04

Свадба птици Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови ВезанаП

DEN 359.00 629.28

Опис : Големина(W*H)на платно : 27cm*44cm ( 14 CT ) , 35cm*54cm ( 11 КТ ) Боја (Embroidering ткаенина) : БелаПакет Содржина : Embroider к

DEN 210.00 412.32