.

НОВА 3 G Антена Гума 5d Bi 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHZ Големина L 195mm Max D 13mm Со SMA машки Конектор + SMA да CRC9 Pigtail Кабел SMA Ж

DEN 283.20

10pcs SMAF Антена VHF UHF 136174 / 400520 MHz за Retevis RT5 RT5 R RT5 RV Шунка Радио Воки Токи J9108 D 100% сосема нов висок квалитет, фаб

DEN 702.00 825.60

Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам / Кредитни2 Потврди Време : Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во

DEN 471.00 612.00

НОВА 3 G Антена Гума 5d Bi 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHZ Големина L 195mm Max D 13mm Со SMA машки Конектор + SMA да TS9 Pigtail Кабел SMA Ж

DEN 283.20

2.4 Ghz 3dbi морон wif антена со магнетна база продолжување кабелот од 1,5 m SMA машки конектор + IPX / у.fl Да SMA Женск

DEN 230.40

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши пр

DEN 32064.00

Baofeng СМ5 R Двојна Бенд DMR Дигитални РадиоВоки Токи, VHF / UHF 136174 / 400480 MHz двонасочна Радио Transceiver, Ултрадолги

DEN 3141.60

Техничка спецификација Звучник димензии : Φ16mm Говорникот отпорност : 90 Ohm±15% Номинална влезна моќност : 1

DEN 3792.00 3991.68

Фреквентен опсег : 7902600 MHz.Антена стекнат : 7d Bi.VSWR : Под 1.5.Connctor : SMA машкиДолжина : 17 MM

DEN 522.24

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.2) Пл

DEN 439.00 601.44

Секоја влакна влакно во комплетот има колоркодирани баферот за лесна идентификација и боите се индустр

DEN 644.00 715.20

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по

DEN 1423.00 1922.40

Техничка спецификација Звучник димензии : Φ16mm Говорникот отпорност : 90 Ohm±15% Номинална влезна моќност : 1

DEN 538.00 611.04

Производи вклучуваат : HTB3100 странаАко ви треба за комплетен сет на HTB3100 AB, ве молиме кликнете на оваа врск

DEN 502.00 528.00

Пакување & Етикетирање на Оваа лесно да се справи и добро заштитена transceiver пакет е означени и обележани к

DEN 11040.00

LODFIBER помина многу систем за квалитет verifications, како CE, Ro HS, FCC, формирано е меѓународно стандардизиран сист

DEN 11040.00

Фреквентен опсег : 24002500 MHzАнтена Стекнат : 8d BiМатеријал : FiberglassКонектор : NмашкиCompatiable за wifi сигналот буст

DEN 1871.04

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна д

DEN 278.40

Име на производ : 3 во 1 Влакна НосителотПотекло : произведено во КинаПрименливи за : Jilong KL260 KL280 KL300 Фузија

DEN 3151.00 3387.84

1 X LCD за полнење За Motorola MTP850 Оригинални Девет Во НовиКомпатибилен за полнење за Motorola MTP850 две начин радија

DEN 1224.00

10 Pcs MSC20 B Најлон Мултифункција Радио Воки Токи Случај Носителот За Baofeng УВ5 R УВ5 RE Плус УВ82 GT3Опис : Сосема

DEN 2782.56

4pcs / многу SW915WT100 915 MHz Стекнат 3.0 d Bi Гума Антена со SMA Машки главата за безжичен модулОпис : SW915WT100 е лактот р

DEN 373.00 444.00

Ние прифаќаме : VISA, Master Card, ЗачувамПакување : Сите примерок спакувани во Жолт картон Превозот : Бесплатен

DEN 1183.00 1392.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаГласовна контрола Јасно Акустична Цевка Слушалката Слушалка

DEN 438.72

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаoppxun EW Заврши Радио Услуга Делови Пред Случај Домување Покрие

DEN 593.76

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВисоко квалитетен водоотпорен перница случај за kenwood ,baofeng УВ5

DEN 266.88

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаМИКРОФОН кабел 6pins одговараат за МЗ48 A6 J микрофон за Yaesu FT1907,FT180

DEN 274.56

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПро Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалката Слушалк

DEN 741.12

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика2 PinВоки Токи Глупак Слушалка За двонасочна Радио Baofeng УВ5 R TGUV2

DEN 287.52

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаМоќ Кабел за полнење за Motorola GM300 / 338 / 3188 CM140 Hf Transceiver Шунка Ради

DEN 399.84

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаЦрна NiМЗ Батерија Полнач за Motorola Воки Токи CP185 EP350 CP476 CP477 CP1300 CP1

DEN 912.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаДомување Случај Предната Маска Школка Површина+Knob За Полнење

DEN 643.68

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаТајните Акустична Цевка Слушалката Слушалката Микрофон Со П

DEN 471.84

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаРадио фреквенција поврзување линија BNC машки главата да се св

DEN 278.88

воки токи Кожна футрола за полнење за Motorola со Тастатурата Преносни двонасочна Радио GP338 HT1250 GP339 GP360 GP380 PTX7

DEN 729.00 767.52

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВоздухот Цевка Слушалка Слушалка Слушалки PTT за полнење за Moto

DEN 643.68

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВоки Токи Тактички Најлон Кеса Радио Случај Holster Торбичка за

DEN 1072.80

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика6 Pin МЗ67 A8 J Рака микрофон линија за YAESU VX2108 VX2208 VX2508 Нови ЦрнаКом

DEN 309.12

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаУво Коска Вибрираат на Бучаванамалување на Компатибилна Слу

DEN 1107.36

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНови Оригинални Адаптер за Полнач за HYTERA TC320,TC310 Воки Токи LH05 L0

DEN 576.00

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаНовиот М4 PTT ВОКС МИКРОФОН Слушалка за полнење за Motorola Радио HT7

DEN 413.28

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаПолицијата Акустична Цевка Слушалката Слушалката за i Phone6 Пл

DEN 287.52